Новини

Повернутись назад Наступна публікація
Електронні документи ТОВ
15.01.19 0 229

Нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб ...» не передбачає отримання паперових засвідчених печаткою виписок, що підвереджують відомості з ЄДР про юридичну особу. При цьому Законом встановлено, що в усіх цивільних, господарських та адміністративних справах може використовуватися інформація з офіційного сайту Мінюсту. Відомості на вказаному сайті мають статус офіційної інформації і можуть використовуватися для доказування фактів, що мають юридичне значення (ст. 11 Закону).

Законом встановлено, що для реєстрації ТОВ подається один примірник статуту, що залишається в органі державної реєстрації, а сканкопія статуту розміщається на офіційному сайті. Опубліковані скановані копії статуту юридичної особи можна переглянути на сайті Мінюсту. При цьому виникає неузгодженість з іншими нормативним документами, що вимагають від юридичної особи подання засвідченої копії статуту.

За допомогою програми «Реєстраційний офіс» можна створити весь пакет для реєстрації ТОВ за 10 хвилин. При цьому, в програмі враховані вимоги до оформлення статуту чи протоколу для діяльності на підставі модельного статуту.

Безкоштовно завантажити програму та ознайомитися з усіма її можливостями можна на сайті програми «Реєстраційний офіс».

Коментарі