Новини

Повернутись назад Наступна публікація
Кворум на загальних зборах товариства
03.01.18 0 789

Внесено зміни до статті 60 Закону України «Про господарські товариства» про зменшення кворуму на загальних зборах учасників товариства з обмеженою відповідальністю.

Для повноважного кворуму на загальних зборах учасників необхідно щоб були присутні учасники (представники), що володіють більш як 50% голосів учасників товариства. 

В попередній редакції зазначеного Закону загальні збори учасників товариства вважалися повноважними, якщо на них присутні учасники (представники), що володіють у сукупності більш як 60% голосів учасників товариства.  

При цьому зазначеним Законом встановлено, зо статутом товариства може бути встановлено будь-яке положення щодо кількості голосів учасників для повноважного кворуму. Отже, зміни законодавства не вимагають внесення змін до установчих документів діючих товариств.

Програма «Реєстраційний офіс» дозволить підготувати статут товариства з обмеженою відповідальністю у відповідності до вимог чинного законодавства. Для безкоштовного завантаження програми перейдіть в розділ сайту «Реєстраційний офіс».

Коментарі