Новини

Повернутись назад Наступна публікація
Нові можливості для реєстрації підприємства
12.02.19 0 226

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб...» для реєстрації підприємства необхідно подати заяву і установчі документи (протокол, статут). За допомогою програми «Реєстраційний офіс» всі документи для реєстрації підприємства можна підготувати за 10 хвилин.

У зв'язку із прийняттям змін до законодавства в сфері реєстрації підприємства необхідно нотаріально посвідчувати підписи на протколі та статуті у випадку внесення змін в ЄДР. Для реєстрації створення підприємства не обов'язково нотаріально посвідчувати підписи на документах. Відповідно для реєстрації створення підприємства не обов'язково:

• нотаріально засвідчувати підпис засновника - фізичної особи, на статуті. Статут підприємства подається на реєстрацію в одному екземплярі. Після реєстрації статут доступний для перегляду на сайті Мін'юсту.

• подавати статут підприємства. Можна створити підприємство на підставі модельного статуту, що вказується в протоколі створення підприємства.

• подавати заяву в податкову інспекцію для реєстрації платником ПДВ або єдиного податку. Разом з документами для реєстрації створення підприємства можна подати заяву на ПДВ або єдиний податок.

• оформляти нотаріальну довіреність для реєстрації створення підприємства. Адвокат може представляти інтереси клієнта за договором.

Після реєстрації підприємства не обов'язково виготовляти печатку. Підприємство може працювати без печатки.

Для реєстрації змін складу засновників не обов'язково оформляти нотаріальний договір продажу корпоративних прав. Можна підписати договір в простій письмовій формі.

Коментарі