Новини

Повернутись назад Наступна публікація
Огляд сервісів електронної реєстрації підприємств
05.09.17 0 467

Бізнес починається з реєстрації.

В Україні підприємство можна зареєструвати за допомогою Реєстраційного порталу. Сайт електронної реєстрації підприємств передає документи від клієнта до державного реєстратора. Виконуючи функцію фронт – офісу реєстраційний портал являється першим в Україні проектом в сфері електронної реєстрації підприємств.

Для електронної реєстрації підприємства необхідно:

1. отримати електронний цифровий підпис;

2. підготувати пакет документів у відповідності до вимог законодавства;

3. підписати та відсканувати документи для реєстрації підприємства;

4. заповнити анкету, прикріпити скановані копії та надіслати документи в систему.

Кожен може отримати електронний цифровий підпис, але не всі можуть правильно підготувати документи для реєстрації підприємства.

За допомогою програми «Реєстраційний офіс» кожен зможе правильно підготувати весь пакет документів для реєстрації підприємства за 10 хвилин. Можливості програми дозволяють підготувати:

1. заяву для реєстрації підприємства;

2. протокол створення (для модельного і звичайного статуту);

3. статут;

4. заяву на реєстрацію платником ПДВ чи єдиного податку;

5. договір для представника.

Завантажити програму можна безкоштовно на сайті http://noosfera.ua/yuridicheskie_uslugi/registracionnyy_ofis/.

В Лондоні зареєструвати підприємство можна через акредитовані компанії за 40 фунтів, при цьому список компаній наведений на урядовому сайті.

В Україні відсутня плата за державну реєстрацію підприємства, але безкоштовно послуги з реєстрації підприємства можна отримати лише в державного реєстратора, при цоьму . 

Програма «Реєстраційний офіс» дозволяє безкоштовно підготувати пакет документів для реєстрації юридичної особи для безкоштовного подання документів через Реєстраційний портал.

З метою спрощення реєстрації бізнесу пропонуємо додати на сайт Реєстраційний портал можливість безкоштовного скачування програми «Реєстраційний офіс».

Користувачі Реєстраційного порталу отримають можливість самостійно і безкоштовно створювати документи для державної реєстрації підприємства.

Коментарі