Концентрація

Отримання дозволу на концентрацію

Юридична компанія «НООСФЕРА» має успішну практику в питаннях отримання дозволу на концентрацію. Ми готові надати кваліфіковані консультації щодо необхідності отримання дозволу, а також отримати дозвіл на концентрацію.

Згідно з положенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» концентрація капіталу більше 30 мільйонів євро, як правило, потребує отримання дозволу АМК.

Для порівняння, в ЄС порогове значення встановлено в розмірі від 25 мільйонів євро обороту на території трьох держав ЄС, притому, що загальний оборот в двох учасників концентрації в кордонах ЄС повинен становити 100 000 000 євро. У Росії від 75000000 євро.

Законом України «Про захист економічної конкуренції» передбачені досить жорсткі штрафні санкції за порушення антимонопольного законодавства. Наприклад, за здійснення концентрації без дозволу АМК передбачено штраф у розмірі 5% доходу учасника концентрації за рік.

Ми отримували дозволи на концентрацію у зв'язку з придбанням частки в статутному капіталі, поглинанням, приватизацією, концесією. У всіх випадку були отримані дозволи на концентрацію. Також ми отримували попередні висновки АМК про відсутність необхідності отримувати дозвіл на концентрацію.

У 2015 році Юридична компанія «НООСФЕРА» отримала дозволb на концентрацію у зв'язку з придбанням частки в статутному капіталі, а також висновки АМК про відсутність необхідності отримувати дозволу на концентрацію.

Ми гарантовано отримаємо дозвіл на концентрацію. Відповідальність нашої компанії передбачається договором. Оплата за результат.

Закон України «Про захист від недобросовісної конкуренції»

Закон України «Про захист економічної конкуренції»

Положення про концентрацію