Податкові спори

Податкова консультація

Законність і розумне виконання обов'язків - Податкова консультація

Позапланова податкова перевірка може бути призначена за обставинами передбаченим у статті 78 Податкового кодексу України.

У 2015 році податкова служба провела менше двадцяти тисяч планових перевірок. В Україні зареєстровано майже один мільйон юридичних осіб. У зв’язку з цим, очевидно, що податкова служба значно більше призначає позапланові податкові перевірки для контролю правильності і своєчасності сплати податків.

Податкова консультація Юридичної компанії «НООССФЕРА» спрямована на захист прав клієнта у відносинах з податковою службою.

Наші юристи, адвокати, бухгалтери та аудитори допоможуть прийняти найважливіші стратегічні рішення для компанії з питань податкового планування, оптимізації прибутку і витрат.

На Вашій стороні можуть бути досвід у питаннях практики вирішення спорів за участю органів державної податкової служби. Звернення до суду або досудове врегулювання цих спорів спрямоване на досягнення позитивного для Вас результату. Ми не чекаємо податкові повідомлення. Податкова консультація передбачаємо юридичний захист до виникнення можливої проблеми.

Керуючись знаннями законодавства та судової практики, ми надаємо податкові консультації клієнтам у зв’язку з незаконними вимогами податкових органів, у випадках порушення кримінальних справ пов’язаних з ухиленням від сплати податків, захисту адвокатом посадових осіб підприємства.

Використовуйте час для того щоб заробляти гроші, а ми допоможемо врегулювати питання з податковою службою. Грамотна податкова консультація зберігає капітал і душевну рівновагу.

Правова допомога

  1. Податкова консультація - безпека роботи з контрагентами, виявлення ризиків податкових перевірок, захист документів бухобліку, внутрішня інформаційна безпека на підприємстві.
  2. Поточне податкове планування - вибір облікової політики компанії, вибір оптимальної схеми під час укладення господарських договорів, консультації щодо оптимізації податкових платежів.
  3. Захист майна підприємства та посадових осіб в адміністративних, господарських та кримінальних справах пов’язаних з правильністю нарахування та сплати податків.