Податкові спори

Отримали лист з податкової?

Отримали лист податкової служби про надання інформації та документів?

Значить, податкова служба вирішила поцікавитися контрагентами або правильністю нарахування податкового кредиту, валових витрат. У будь-якому випадку, лист податкової служби - нагадування для директора підприємства про можливі ризики пов’язані з проведенням податкові перевірки і відповідно донарахування податків на суму угод з контрагентами.

Неналежна оцінка лист податкової може призвести до призначення позапланової податкової перевірки підприємств. У результаті підприємство втрачає час і гроші. Юридична допомога реально допоможе уникнути втрат від невідомого наслідку, що буде завтра. Адвокати знають і захищають.

Правова допомога Юридичної компанії «НООСФЕРА»:

• юридична оцінка листа (запиту) податкової служби для виявлення ризиків перевірки підприємств;

• визначення підстав для позапланової перевірки;

• складання правильної відповіді для зняття підстав для перевірки підприємств;

• адвокатський запит для перевірки інформації;

• моніторинг інформації про підприємство для виявлення можливої планової та позапланової перевірки підприємств;

• моніторинг інформації про контрагентів.

Запит податкової служби спрямований проти підприємства або його контрагентів. Адвокати Юридичної компанії «НООСФЕРА» пропонують комплексний захист клієнта і заздалегідь виявляють ризик проведення позапланової перевірки та донарахування податків.

Запит податкової служби спрямований на отримання від клієнта інформація для використання її проти клієнта. Адвокати використовують всі доступні юридичні інформаційні ресурси для моніторингу інформації про клієнта і його контрагентів.

Для точного прогнозування можливої перевірки підприємств варто скористатися правовою допомогою. Адвокати мають достатні можливості для вирішення таких завдань, що виникають, якщо клієнт отримає запит податкової служби. Лист податкової не може бути щастям.