Реєстраційний офіс

Заява на реєстрацію заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами - положення ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб ...»
 
Дана вимога законодавства змушує юристів, бухгалтерів, осіб, які професійно здійснюють діяльність спрямовану на державну реєстрацію юридичної особи витрачати багато часу та зусиль для правильного заповнення заяв на реєстрацію для державної реєстрації юридичної особи, або реєстрацію відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР.

«Реєстраційний офіс» - комп'ютерна програма, що дозволяє швидко та безпомилково (функція «контроль») здійснювати підготовку усіх необхідних документів для реєстрації юридичної особи. Записана інформація зберігається та може бути в майбутньому використана для реєстрації змін про юридичну особу.

Програма «Реєстраційний офіс» дозволяє створити повний пакет документів для державної реэстрації юридичної особи за 10 хвилин.

Через зручний інтерфейс користувач заповняє всі необхідні дані та виводить на друк весь комплект документів для реєстрації.

Заповнення заяв на реєстрацію та редагування установчих документів здійснюється автоматизовано та максимально зручно.

Безкоштовно завантажити програму.