Судова практика

Господарські справи

Юридична компанія «НООСФЕРА» надає правову допомогу для захисту майнових інтересів клієнтів в господарських судах. Наша спеціалізація у судових справах про стягнення заборгованості, неналежного виконання договорів майнового характеру, відшкодування збитків, захист права власності в позадоговірних спорах.


Знання судової практики, законодавства та аналітичний підхід дозволяються нам надавати юридичні послуги щодо стягнення боргу та проводити юридичні консультації для успішного досягнення необхідного клієнту результату. Судові справи наших клієнтів ведуть досвідченні адвокати.


Юридичні послуги у справах про стягнення заборгованості, невиконання договорів чи інших господарських спорах полягають:


В з’ясуванні всіх обставин, та визначенні правової позиції у справі. Адвокат вивчає всі відповідні документи, які є в розпорядженні клієнта. У формі правового висновку адвокат неупереджено й об’єктивно викладає клієнту про фактичні та правові підстави для задоволення позову про стягнення заборгованості.

Складання позовної заяви та необхідних процесуальних документів.

Представництво в суді з використання усіх процесуальних прав для задоволення позовної заяви про стягнення заборгованості.

Отримання копії судового рішення та судового наказу і пред’явлення до виконання.


Для надання правової допомоги укладається договір між клієнтом та адвокатом в якому чітко визначається предмет правової допомоги, результат якого бажає досягнути клієнт, відповідальність сторін, фіксована вартість послуги.


Ми працюємо на результат, якого бажає досягнути клієнт, тому в договорі про надання правової допомоги визначаємо передоплату та остаточний розрахунок після отримання рішення суду.


Адвокат надає юридичні консультації у випадку несприятливої для клієнта судової практики, або відсутності фактичних та правових підстав для вирішення справи з метою узгодження та зміни завдання, що відповідало би тому гіпотетичному результату, котрий може бути досягнутий згідно з чинним законодавством.


Ми надаємо правову допомогу, а не заробляємо гроші, тому наше кредо – результат, якого бажає досягнути клієнт повинен бути прогнозований. Якщо адвокат не впевнений, що позовна заява буде задоволена він повідомить про це клієнта. Репутація важливіша за гроші.


Юридичні послуги повинні відповідати правилам адвокатської етики, а правова допомога повинна мати наслідком реальне вирішення господарських спорів та стягнення заборгованості на користь клієнта.