Рішення Господарського суду Запорізької області було задоволено позов клієнта Юридичної компанії «НООСФЕРА» про стягнення безпідставно отриманих коштів.

Відповідач подав апеляційні скарги на рішення суду про стягнення коштів та додаткове рішення про стягнення з відповідач витрат понесених клієнтом на правову допомогу.

Адвокат Юридичної компанії «НООСФЕРА» 

Замовте безкоштовну консультацію

подав відзив на апеляційні скарги відповідача.

Розглянувши в порядку письмового провадження апеляційні скарги відповідача апеляційний суд залишив їх без задоволення, а рішення суду без змін.

Апеляційний суд взяв до уваги викладені у відзиві на апеляційні скарги доводи адвоката про те, що посилання відповідача відносно того, що позивач мав звернутися до банку є безпідставними, оскільки банк не уповноважений повертати помилково переказані кошти, якщо переказ був не з його вини.

Для такого випадку передбачена ст. 1212 ЦК України, на підставі якої подано даний позов. Відповідач не надав суду оригіналу чи засвідченого електронним підписом договорів на які він посилався, як підставу своїх заперечень.

Щодо відмови відповідачу в задоволенні скарги на додаткове рішення суду про стягнення витрат за послуги адвоката апеляційний суд зазначив, що доводами, наведеними в апеляційній скарзі не спростовується висновок суду першої інстанції, викладений в додатковому рішенні та не ставиться під сумнів доцільність, необхідність, обґрунтованість відповідних витрат. Витрати, понесені позивачем, на професійну правничу допомогу є співмірними із сумою, що підлягає стягненню, з урахуванням складності даної справи та витраченому адвокатом часу.

Натисніть на посилання, щоб подивитися в реєстрі судових рішень повний текст рішення апеляційного суду про залишення без змін рішення в інтересах клієнта про стягнення безпідставно отриманих коштів та рішення про стягнення витрат на професійну допомогу адвоката.

Вам може бути цікаво: Верховный суд поставив крапку у справі клієнта про визнання кредитного договору недійсним

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.