Клієнт помилково, внаслідок необачності, перерахував платіжним дорученням кошти на банківський рахунок Фізичної особи – підприємця (ФО-П).

Виявивши помилку, клієнт звернувся до ФО-П з вимогою повернути кошти, оскільки кошти були перераховані помилково.

ФО-П відмовив клієнту повернути кошти. Клієнт звернувся до Юридичної компанії «НООСФЕРА» за правовою допомогою.

Замовте безкоштовну консультацію

Адвокат подав в інтересах клієнта позов, щоб суд стягнув помилково перераховані клієнтом кошти, оскільки між клієнтом та ФО-П не існує договірних відносин.

Після відкриття провадження у справі ФО-П подав відзив, до якого долучив сфальсифіковану ним копію нібито договору між клієнтом та ФО-П.

На клопотання адвоката суд витребував у ФО-П оригінал нібито договору чи договір укладений в електронній формі, але ФО-П не надав оригіналу договору чи посвідчений електронним підписом, оскільки такого договору не існує.

Адвокатом було подано пояснення, щодо фальсифікації ФО-П договору та надано зразок відбитка печатки клієнта для огляду в судовому засіданні.

У цій справі ФО-П вчинив злочин, оскільки здійснив підроблення договору, щоб ввести в оману суд для уникнення відповідальності щодо повернення безпідставно отриманих коштів.

Незважаючи на всі маніпуляції ФО-П було виведено на чисту воду. Суд встановив, що доказів укладення договору між клієнтом та ФО-П немає, розбіжності в поясненнях ФО-П свідчать про його недобросовісність, а сфальсифікована ФО-П копія договору відрізняється відбитком печатки.

Суд задовільнив позов і стягнув на користь клієнта кошти та понесені клієнтом судові витрати.

Натисніть, щоб подивитися повний текст рішення в справі суд стягнув кошти.

Вам може бути цікаво: Суд задовільнив позов клієнта про стягнення боргу, штрафних і судових витрат

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.