Захист адвоката

Юридична компанія «НООСФЕРА» надає правову допомогу для захисту прав і свобод у кримінальних справах. Наша спеціалізація у справах про злочини у сфері службової діяльності та господарської діяльності.

Адвокати Юридичної компанії “НООСФЕРА” захищають клієнтів у справах про ухилення від сплати податків (ст 212 КК), притягнення до відповідальності директора та бухгалтера.

Адвокат захищає клієнта під час досудового розслідування (проведення слідчих дій) та оскарження рішення податкової про донарахування податків. Комплексна правова допомога максимально ефективно захищає клієнта від посягань податкової на майно підприємства та права і свободи його посадових осіб.

Захист адвоката гарантує клієнту припинення можливих незаконних дій слідчих органів під час допиту, незаконному впливу на директора чи посадових осіб підприємства.

Судова практика у справах про ухилення від сплати податків (ст 212 КК) свідчить про необхідність комплексного захисту інтересів клієнта. Адвокати Юридичної компанії “НООСФЕРА” з’ясують всі обставини, що мають відношення до справи про ухилення від сплати податків (ст 212 КК) для гарантованого захисту інтересів клієнта і недопущення протиправного впливу чи втручання в господарську діяльність клієнта.

Факт несплати податки необхідно довести в суді, тому порушення кримінальної справи ще не означає вину особи. Правильна тактика захисту адвоката може мати вирішальне значення для зняття усіх підозр з клієнта у справах про ухилення від сплати податків та закриття кримінальної справи.

Адвокати в першу чергу з’ясовують обставини на предмет закриття кримінальної справи у зв’язку із відсутністю події кримінального правопорушення.

Адвокат керується інтересами клієнта та оберігає його моральний спокій, тому за наявності правових підстав ми намагаємося вирішити справи криімнальне провадження у найкоротший строк.

Умови надання правової допомоги у справах про ухилення від сплати податків передбачені в договорі між адвокатом та клієнтом. Ми визначаємо фіксовану вартість правової допомоги тому зацікавленні в швидкому вирішенні питань клієнта у справах про ухилення від оподаткування.

Юридична компанія “НООСФЕРА” допоможе оскаржити рішення податкової про донарахування податків, що може мати вирішальний вплив на закриття кримінальної справи про ухилення від сплати податків (ст 212 КК). Скасування рішення податкової про донарахування податків може бути підставою для закриття кримінальної справи про ухилення від сплати податків.

Наша судова практика та реалізація професійних прав адвоката гарантують захист у кримінальному провадженні, збереженні інформації клієнта (адвокатська таємниця) та недопущенні протиправного впливу на клієнта.