Оскарження рішення органів влади

У справах адміністративного судочинства наша спеціалізація у сфері оскарження рішення органів влади, зокрема у митних справах, перетину кордону іноземцями, повідомлення – рішення податкової служби, оскарження незаконних дій податкової служби: незаконно призначена податкова перевірка та оформлення акту перевірки про порушення податкового законодавства, підготовка відповіді на запит податкової та рекомендації щодо юридичного захисту господарської діяльності.

Предметні знання законодавства та судової практики гарантовано засвідчують нашу компетентність з питань оскарження рішення податкової.

До подання позовної заяви до суду ми об’єктивно з’ясовуємо всі відомі клієнту обставини, які можуть позначитися на визначенні наявності правової позиції у справі оскарження рішення податкової (незаконна податкова перевірка, скасування податкового повідомлення – рішення) та її змісті, та вивчаємо всі відповідні документи, що стосуються податкової перевірки. Акт податкової перевірки лише один з документів, що досліджується в судовому засіданні. Ми підходимо до оскарження рішення податкової перевірки в комплексі, враховуючи інтереси контрагентів клієнта.

Після визначення правової позиції, у справі оскарження рішення податкової чи іншого органу влади, Юридична компанія «НООСФЕРА» неупереджено й об’єктивно викладає у формі правового висновку наявні фактичні і правові підстави оскарження рішення податкової.

У випадку несприятливих фактичних та правових підстав для оскарження рішення податкової перевірки ми неупереджено повідомляємо про це клієнта та пропонуємо комплекс заходів для захисту економічних інтересів клієнта.

Ми здійснюємо захист майнових інтересів та прав і свобод посадових осіб (директора, бухгалтера) підприємства у питаннях захист від податкових перевірок та оскарження податкове повідомлення. У зв’язку з цим Юридична компанія «НООСФЕРА» готова надати правову допомогу для оскарження рішення податкової та не допустити незаконного тиску чи впливу в інший спосіб на посадових осіб підприємства.

Запит податкової до підприємства чи його контрагентів може бути першим дзвоником про необхідність звернутися за допомогою до адвоката. Правильна відповідь на запит податкової може допомогти уникнути податкової перевірки. Адвокат зможе оцінити ризики призначення податкової перевірки. Лист податкової про надання документів, інформації, пояснень щодо взаємовідносин з контрагентами може свідчити про намір податкової провести звірку, або перевірку щоб оформити податкове повідомлення. Юридична компанія «НООСФЕРА» зможе захистити підприємство від незаконних податкових перевірок та позитивно для клієнта оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення.

Позовна заява до суду для оскарження рішення податкової може бути ефективним захистом, якщо адвокат клієнта володіє необхідними знаннями законодавства, судової практики та є принциповим і неупередженим в своїй діяльності.

Податкове повідомлення не встановлює обов’язків сплати, якщо клієнт вчасно звертається до суду щодо оскарження рішення податкової.

Юридична компанія «НООСФЕРА» завжди готова надати правову допомогу, якщо клієнту надійшов запит податкової, податкове повідомлення, лист податкової та з питань оскарження рішення податкової.

Результатом оскарження рішення податкової в процесі надання правової допомоги є скасування податкового повідомлення-рішення чи іншого рішення органу влади.