ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ПОДАТКОВОЇ

Податкова перевірка оформляється актом перевірки, якщо є порушення або довідкою, якщо не виявлено порушень податкового законодавства України.  Податкова перевірка оформляється актом перевірки, якщо є порушення або довідкою, якщо не виявлено порушень податкового законодавства України.

Помиляється той, хто вважає, що акт перевірки, за домовленістю з податковою, може бути найкращим способом закрити питання податкової перевірки.

Сьогодні клієнт заплатить за період перевірки підприємства по взаємовідносинах з одним контрагентом, а завтра його попросять вирішити питання за результатами звірки з іншим контрагентом.

Правова допомога Юридичної компанії «НООСФЕРА»:

  1. Скасування наказу незаконно призначеної податкової перевірки
  2. Скасування адміністративного арешту, оскарження рішень податкової служби
  3. Скасування податкових рішень – повідомлень

Правова допомога адвоката завжди буде вигідніше для клієнта, за умови розуміння можливості досягнення необхідного клієнту результату.

Перш ніж укладати договір з клієнтом, ми ретельно аналізуємо його питання, для визначення можливості досягнення необхідного для клієнта результату.

Ми розуміємо ціну питання і наші можливості, тому не обіцяємо нездійсненного.

З урахуванням взаємовідносин клієнта і податкової служби рекомендуємо клієнтам не панікувати, якщо директора та бухгалтера лякають притягненням до відповідальності за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків).

Юридичний захист у справах про ухилення від сплати податків:

  1. Захист під час обшуку
  2. Захист директора / бухгалтера (посадових осіб)
  3. Захист на допиті
  4. Захист на досудовому слідстві
  5. Захист в судовому слідствіАдвокати зможуть ефективно захищати клієнта в адміністративних судах (скасування рішень податкової служби) і в кримінальних справах.