Отримання дозволу на концентрацію

Юридична компанія «НООСФЕРА» має успішну практику в питаннях отримання дозволу на концентрацію. Ми готові надати кваліфіковані консультації щодо необхідності отримання дозволу на концентрацію.

Згідно з положенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» концентрація капіталу більше 30 мільйонів євро, як правило, потребує отримання дозволу АМК.

Законом України «Про захист економічної конкуренції» передбачені досить жорсткі штрафні санкції за порушення антимонопольного законодавства. Наприклад, за здійснення концентрації без дозволу АМК передбачено штраф у розмірі 5% доходу учасника концентрації за рік.

Ми отримували дозволи на концентрацію у зв’язку з придбанням частки в статутному капіталі, поглинанням, приватизацією, концесією. У всіх випадку були отримані дозволи на концентрацію. Також ми отримували попередні висновки АМК про відсутність необхідності отримувати дозвіл на концентрацію.

Юридична компанія «НООСФЕРА» отримувала дозволи на концентрацію у зв’язку з придбанням частки в статутному капіталі, а також висновки АМК про відсутність необхідності отримувати дозволу на концентрацію.

Ми гарантовано отримаємо дозвіл на концентрацію. Відповідальність нашої компанії передбачається договором. Оплата за результат.

Закон України «Про захист від недобросовісної конкуренції»

Закон України «Про захист економічної конкуренції»

Положення про концентрацію


Юридичні послуги
 

  • Правові висновки щодо необхідності одержання дозволу на узгодженні дії, концентрацію. Юридична допомога у вирішені спірних питань з АМК. Судовий захист з питань економічної конкуренції.
  • Отримання попереднього висновку АМК – Застосовується у випадках передбачених законодавством, що є достатньою юридичною підставою для виконання вимог антимонопольного законодавства малими підприємствами.
  • Отримання дозволу на  концентрацію та узгодженні дії – Виконання вимог законодавства про захист економічної конкуренції. Розроблення і реалізація комплексу заходів, що включає підготовку необхідних документів, представництво перед органами АМК і отримання дозволів.