Послуги адвоката в кримінальній справі

Головна / Послуги адвоката в кримінальній справі

Послуги адвоката в кримінальній справі можуть знадобитися у разі арешту майна, вилучення майна, вручення підозри, захисту свідка під час допиту.

Якщо клієнт перебуває в статусі свідка, або його взагалі «не турбує» слідчий, це не привід бути самому собі адвокатом. Як говориться в старому прислів’ї, хто сам собі адвокат, у того клієнт дурень.

Знаючи про кримінальне провадження в якому фігурує особа клієнта, його фірма чи контрагенти потрібно надати правову оцінку цій ситуації. Не можна недооцінювати ризики кримінальної справи.

У «дорогих» для слідчого справах застосовуються негласне зняття інформації з телефонних номерів клієнта, проводяться слідчі дії про які клієнт може навіть не здогадуватися. Раптові обшуки, допити в якості свідка, а потім вручення підозри і брання запобіжного заходу у вигляді арешту чи великої майнової застави негативно впливають на моральний стан клієнта та ускладнюють послуги адвоката.

На стадії досудового розслідування роль адвоката набагато важливіша ніж на стадії розгляду справи в суді.

Саме на досудовій стадії адвокат здійснює збір доказів які можуть виправдати клієнта і тому послуги адвоката на початку кримінального розслідування можуть мати вирішальне значення для клієнта.

Адвокати Юридичної компанії «Ноосфера» спеціалізуються на захисті клієнтів у справах про злочини в сфері економіки, службової діяльності, сплати податків.

Якщо клієнту несподівано було вручено повідомлення про підозру послуги адвоката йому потрібні, як вода для риби, яку викинуло на берег.

У такій ситуації клієнт думає, що найкраще звернутися до знайомих адвокатів. Не завжди знайомий адвокат може надати ефективну правову допомогу, оскільки в нього може бути інша спеціалізація. Не експериментуйте, замовляйте послуги адвоката, що має позитивний досвід у кримінальних справах. Знайомий адвокат може бути ефективним в господарських справах, але не мати кримінальної практики, або мати практику, яка не пов’язана з тими звинуваченнями, що інкримінують у клієнту.

 

Адвокат повинен здійснити ефективний захист для досягення необхідного результату:

  1. захистити клієнта від арешту;
  2. захистити клієнта під час допиту;
  3. скасувати арешт майна;
  4. скасувати повідомлення про підозру;
  5. закрити кримінальне провадження.

Довіра до адвоката – це головна умова співпраці з клієнтом. Довіряючи адвокату свою справу, клієнт довіряє йому свою свободу, свою репутацію, майновий стан.

Адвокат, приймаючи замовлення клієнта, повинен розуміти, що він несе відповідальність перед клієнтом за результат надання послуг, а відповідно душевний спокій клієнта.

Вартість послуг адвоката залежить від складності кримінальної справи, професійного рівня адвоката, часу який адвокат виділяє на цю справу, важливістю справи для клієнта.

Послуги адвоката можуть коштувати по-різному. Ціна питання залежить як від складності кримінальної справи, так і від професійного рівня адвоката, того часу який адвокат виділяє на цю справу, важливістю справи для клієнта.

Наприклад в одній справі адвокат може здійснити ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, подати декілька адвокатських запитів і чекати, коли буде вручено обвинувальний акт клієнту.

В іншій справі адвокат здійснить набагато більше дій, наприклад допитає свідків, отримає власну експертизу, скасує підозру, оскаржить процесуальні рішення прокурора/слідчого для того щоб максимально ускладнити їм роботу, не довести справу до суду і закрити кримінальне провадження.

Вартість послуги адвоката в наведених прикладах можна оцінити як по обсягу роботи, що провів адвокат, так і по результатам такої роботи. Адже очевидно, що клієнта цікавить робота на результат, якого очікує клієнт і який може передбачати адвокат.

Подумайте, чому одні адвокати мають 1 % виправдувальних вироків, а в інших адвокатів відсоток виправдувальних вироків наближається до п’ятдесяти.

Існує міф начебто гарні адвокати дорого коштують. Насправді цей міф легко розвіяти, якщо подивитися практику Юридичної компанії «Ноосфера». Ми робимо те що обіцяємо і не беремось за те, що не можемо виконати.

Послуги адвоката Юридичної компанії «Ноосфера» коштують у відповідності до складності справи, обсягу часу необхідного адвокату для ведення кримінальної справи, важливості справи для клієнта, правової позиції клієнта, обраної стратегії.

Вартість послуг можна визначити після отримання від клієнта попередньої інформації по кримінальній справі, а інколи лише після ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.

Адвокат може називати вартість послуг після визначення обсягу роботи і складності справи клієнта.

До речі, Ви можете безкоштовно отримати консультацію адвоката для того щоб визначити правову позицію у вашій справі та дізнатися вартість послуг адвоката.

Послуги адвоката Юридичної компанії «Ноосфера» надаються на підставі договору, в якому чітко визначено обсяг прав та обов’язків, а також мету, яку ставить клієнт перед адвокатом з урахуванням правової позиції у кримінальній справі.

Оскільки спочатку необхідно визначитись з правовою позицією клієнта первинна консультація безкоштовна. Ви можете отримати достовірну юридичну консультацію по суті кримінальної справи та пересвідчитися в компетентності адвокатів Юридичної компанії «Ноосфера», їх його можливостях вирішити ваше питання.

Адвокат у кримінальних справах захищає клієнта з самого початку тобто з першого допиту і до самого кінця, до закриття провадження у справі або рішення суду у кримінальній справі.

У кримінальних справах послуги адвоката можуть надаватися індивідуально, тобто одним адвокатом, або можна залучати декількох адвокатів. Це залежить від складності справи, а також від тактики, яку обрали адвоката під час захисту клієнта.

Інколи важливіше отримати необхідні докази пересвідчитись в обґрунтованості підозри, а також обґрунтованості звинувачень слідства в цілому, наявними у кримінальному провадженні доказами.

Важливо використати час для того щоб замовити експертизу, допитати свідків, зібрати нові докази ніж передавати справу до суду і переходити на стадію судового розгляду. Тому послуги адвоката, що надаються спільно з колегами можуть бути більш ефективними, ніж робота одного адвоката.

В Юридичні компанії «Ноосфера» працюють адвокати високого професійного рівня. У складних справах послуги адвоката надаються саме комплексно, декількома адвокатами, для того, щоб максимально ефективно захистити клієнта та виконати тактичні завдання для досягнення стратегічної мети – закриття кримінального провадження або виправдувального вироку суду.

Ми впевнені професійності наших адвокатів тому, що практика адвокатів Юридичної компанії «Ноосфера» перевірена досвідом.

Подивіться нашу судову практику в кримінальних справах захисту клієнтів, щоб переконатися в наших можливостях.

Жодному нашому клієнту не було обрано запобіжного заходу у вигляді арешту. Ми успішно скасуємо арешт майна, оскаржуємо повідомлення про підозру, знаходимо докази, що доводять невинуватість клієнта, оскаржуємо рішення прокурора чи слідчого і порушуємо кримінальні провадження проти слідчих/прокурорів у зв’язку із внесення до офіційних документів недостовірної інформації проти клієнта.

В кримінальних провадженнях ми надаємо клієнтам весь комплекс захисту на досудовому слідстві, від свідка до підозрюваного.

Послуги адвоката Юридичної компанії «Ноосфера» є надійним захистом від неправомірних посягань на свободу, репутацію та майно наших клієнтів.

Адвокати Юридичної компанії «Ноосфера» ставлять за мету закрити кримінальне провадження на досудовому слідстві для того щоб максимально швидко захистити клієнта.

Судовий розгляд справи може тривати довше ніж досудове розслідування, часто триває роками, а тому витрати за послуги адвоката будуть більші, ніж якщо справу закрити до передання обвинувального акту до суду.

Послуги адвоката у кримінальному провадженні, що здійснюють адвокати Юридичної компанії «Ноосфера» є найбільш ефективними і вигідними в порівнянні з послугами, що оплачуються погодинно.

Відзначимо, що адвокати Юридичної компанії «Ноосфера» надають правову допомогу за спеціалізацією. Тобто послуги адвоката, наприклад у справах про злочини в сфері службової діяльності надається саме тим адвокатом який спеціалізується у цьому питанні.

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.