044 360 06 06; 097 277 21 76 info@noosfera.ua

Юридична компанія «Ноосфера» поєднує юридичну етику, професіоналізм, менеджмент у концепції “Ноосфери”.

Базові напрями юридичної практики реалізовуються у сфері цивільних та господарських відносин.

Щоб досягти успіху, ми зосередилися на якості послуг і системі взаємостосунків із клієнтами. Високі стандарти відповідають вимогам практики.

Критерії професіоналізму – точність (відповідно до замовлення клієнта), вчасність (в обумовлений строк), компетентність (чіткий механізм реалізації) – покладаються в основу роботи нашої команди.

Ділова етика взаємостосунків з клієнтами базується на принципах конфіденційності та компетентності.

Інформація, яку клієнт повідомив у зв’язку з правовою діяльністю, не підлягає розголошенню, а також будь-якій передачі третім особам. Таку інформацію може бути надано тільки на підставі чинного законодавства України. Цей базовий принцип діяльності стосується також порядку зберігання, застосування та доступу до інформації, яку повідомив клієнт.

Ми пропонуємо якісну правову допомогу юридичним та фізичним особам, гарантуючи належне виконання, – задля досягнення необхідного результату.

Звернувшись до нас, Ви зможете максимально швидко розпочати бізнес шляхом створення юридичної особи, отримати необхідну підтримку в питаннях господарської діяльності, цивільних правовідносинах, дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

Ми пропонуємо для юридичних осіб професійні юридичні послуги з питань корпоративних відносин, договірної роботи, досудового і судового захисту інтересів клієнтів.

Досвід і відповідні знання дають нам змогу проводити консультації та роз’яснення зі складних юридичних питань. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід. Час цінніший за гроші. Правова допомога для досягнення потрібного результату реалізується, якщо достатньо часу для належного надання юридичних послуг.

Надаючи правову допомогу клієнтам при здійсненні правосуддя, ми вважаємо обов’язком додержуватись прав людини й основних свобод, визнаних національним і міжнародним правом, діяти вільно і наполегливо відповідно до закону і задекларованих професійних стандартів та етичних норм.

Мета нашої діяльності – успішна співпраця
Юридична компанія «НООСФЕРА»

English Русский Українська