Ухвалою слідчого судді Подільського районного суду м. Києва було задоволено клопотання адвоката Юридичної компанії «НООСФЕРА» в інтересах клієнта про скасування арешту, накладеного на автомобіль клієнта.

Суд скасував арешт автомобіля, який було арештовано ухвалою слідчого судді в рамках

кримінального провадження внесеного до ЄРДР за ч. 4 ст. 358 КК.

Адвокатом було доведено, що слідчий не здійснив у розумний строк необхідні слідчі дії для проведення досудового розслідування, а мотиви, які були підставою для арешту, не знайшли свого підтвердження.

Крім цього було встановлено, що підозра не вручалася, потерпілих не виявлено, експертизи не проводилися, а строк досудового розслідування закінчився.

Зазначені доводи належними, допустимими та достатніми в розумінні положень ст. ст. 84, 85, 86 КПК України доказами не спростовані. Органом слідства не надано доказів, які б свідчили про незаконність володіння автомобілем, підробка номеру кузова чи свідоцтва, чи щодо пред’явлення повідомлення про підозру клієнту чи будь-кому іншому, здійснення будь-яких інших слідчих чи процесуальних дій.

У відповідності до ст. 174 КПК України арешт майна також може бути скасовано за клопотанням власника або володільця майна, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Таким чином слідчим суддею було встановлено, що відпала необхідність в подальшому арешті автомобіля, а тому суд скасував арешт автомобіля.

Натисність, щоб подивитися повний текст рішення суду в Реєстрі судових рішень.

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.