Якщо податкова служба вирішила поцікавитися контрагентами або правильністю нарахування податкового кредиту, валових витрат на підприємство надходить запит податкової служби про надання інформації та документів. У будь-якому випадку, запит податкової служби – нагадування для директора підприємства про можливі ризики пов’язані з проведенням податкові перевірки і відповідно донарахування.

Неналежна оцінка лист податкової може призвести до призначення позапланової податкової перевірки підприємств. У результаті підприємство втрачає час і гроші. Юридична допомога реально допоможе уникнути втрат від невідомого наслідку, що буде завтра. Адвокати знають і захищають.

Якщо ви надаєте копії документів, податкова проводить невиїзну перевірку і складає акт по вказаній у запиті господарській операції або може призначити позапланову виїзну перевірку.

Якщо не надає не документи – може призначити позапланову виїзну перевірку.

Якщо ваш контрагент зможе надати документи, що підтверджують його ресурси і зможете обґрунтувати реальність господарської операції – можна обговорити питання подання документів.

Вірогідно, що в контрагента у штаті числиться директор, тому податкова вирішила про відсутність трудових ресурсів в контрагента. Основні фонди і потужності в цьому разі можуть бути не обов’язкові, а також можна орендувати техніку та наймати іншу фірму на субпідряд.

Правова допомога Юридичної компанії «НООСФЕРА»:
• юридична оцінка листа (запиту) податкової служби для виявлення ризиків перевірки підприємств;
• визначення підстав для позапланової перевірки;
• складання правильної відповіді для зняття підстав для перевірки підприємств;
• адвокатський запит для перевірки інформації;
• моніторинг інформації про підприємство для виявлення можливої планової та позапланової перевірки підприємств;
• моніторинг інформації про контрагентів.
Запит податкової служби спрямований проти підприємства або його контрагентів. Адвокати Юридичної компанії «НООСФЕРА» пропонують комплексний захист клієнта і заздалегідь виявляють ризик проведення позапланової перевірки та донарахування податків.

Запит податкової служби спрямований на отримання від клієнта інформація для використання її проти клієнта. Адвокати використовують всі доступні юридичні інформаційні ресурси для моніторингу інформації про клієнта і його контрагентів.

Для точного прогнозування можливої перевірки підприємств варто скористатися правовою допомогою. Адвокати мають достатні можливості для вирішення таких завдань, що виникають, якщо клієнт отримає запит податкової служби.

Зателефонуйте нам, щоб отримати безкоштовну консультацію у вашій справі

(097) 277-21-76