Адвокат по кримінальним справам

Необхідно повернути вилучене під час обшуку майно? Зняти арешт з майна? Скасувати підозру в скоєнні злочину? Закрити кримінальну справу? Домогтися виправдувального вироку суду?

Дізнайтеся, який адвокат може вирішити ці питання клієнта.

В Україні кількість виправдувальних вироків становить менше 1% від загальної кількості вироків суду в кримінальних справах. При цьому в окремих категоріях кримінальних справ кількість виправдувальних вироків становить понад 25%.

Адвокат по кримінальним справам повинен володіти певними якостями, щоб приймати правильні рішення.

Все вірно, ми говоримо правильні рішення, оскільки адвокат по кримінальним справам спочатку ставить за мету – закрити кримінальну справу проти клієнта на стадії досудового розслідування.

Ми робимо більше ніж слідчий у кримінальній справі, оскільки на одну дію слідчого, адвокатом може бути проведена багатогодинна робота з учасниками справи та іншими особами, матералами справи, в судах:

1. знаходимо докази для виправдання клієнта;
2. скасовуємо повідомлення про підозру клієнта;
3. скасовуємо арешт клієнта;
4. повертаємо вилучене під час обшуку майно.

Після аналізу всіх обставин справи, вивчення відомих доказів, адвокат по кримінальним справам визначає стратегію і перелік завдань для досягнення поставленої мети.

Ми реально оцінюємо обставини справи і тому ставимо реальні завдання для досягнення необхідного результату.

Обсяг роботи, яку виконують адвокати у кримінальних справах, зокрема включає:

1. опитування свідків;

2. проведення експертиз;

3. отримання нових доказів;

4. визнання неприпустимими докази, що зібрані слідчим;

5. встановлення юридичних фактів у кримінальній справі;

6. скасування незаконних рішень слідчого;

7. формування юридичної позиції сторони захисту.

Адвокат по кримінальним справам повинен ретельно вивчати всі документи, пояснення та іншу інформацію у кримінальній справі, щоб правильно оцінити обставини кримінальної справи.

У кримінальній справі має значення кожна дрібниця: календарна дата, документальне оформлення слідчим процесуальної дії або наявність інформації, що не враховано слідчим.

Тільки досвідчені адвокати можуть правильно кваліфікувати дії клієнта щодо наявності складу злочину та доказів, що підтверджують вину клієнта.

Якщо це викликає у вас здивування, подумайте, чому в окремих категоріях справ тільки 10% повідомлень про підозру знаходять форму обвинувального вироку суду?

У кримінальних справах в сфері економіки, службової діяльності, отримання майна обманним шляхом і зловживанням службовим становищем треба зіставляти факти, аналізувати інформацію і бути уважним до кожної деталі. Адвокат по кримінальним справах може ефективно захистити клієнта, якщо володіє достатнім досвідом і має необхідні аналітичні якості.

Якщо ви ще шукаєте відповідь, подумайте, де проходить грань між програною або безнадійною справою і закриттям кримінальної справи на досудовому слідстві?

Так, саме закриттям кримінальної справи в зв’язку з відсутністю події кримінального злочину.

Якщо слідчий завжди перебільшує наявність безперечних доказів у кримінальній справі, то адвокат у кримінальних справах не повинен робити такі ж помилки і применшувати роль зібраних слідчим доказів.

Реальна оцінка доказів повинна враховувати людський фактор, оскільки в кінцевому підсумку докази оцінюються людьми – судом.

Адвокат по кримінальним справам повинен завжди пам’ятати, що є приховані слідчим докази, які останній пред’явить після складання обвинувального акту.

Час в кримінальному процесі має таке ж значення, як і прихований слідчим доказ. Оскільки слідчий зобов’язаний закінчити досудове розслідування в строк передбачений кримінальним процесуальним кодексом, може скластися думка, що адвокату вигідно тягнути час.

Весь час, що продовжаться розслідування – можливість закрити кримінальну справу до передачі справи до суду.

Час – ресурс адвоката, щоб виконати поставлені завдання для закриття справи на досудовому розслідуванні. Після складення обвинувального акту буде пізно збирати докази.

Поведінка свідка або потерпілого може сильно відрізнятися на досудовому розслідуванні і в суді. Знання психології людини, мотивів її дій, страхів поведінки може мати вирішальне значення в кримінальній справі. Адвокат по кримінальним справам повинен знати, як використовувати ці обставини на користь клієнта.

Ви запитаєте, що ж робити, якщо обвинувальний акт переданий до суду?

До цього адвокати збирали докази і встановлювали необхідні юридичні факти, щоб у слідчого не було допустимих доказів провини клієнта.

Ризик обвинувального вироку суду не можна недооцінювати. Тому адвокат по кримінальним справам повинен виключити вагомі докази з матеріалів справи, щоб у слідчого залишилися питання. Якщо на одних видах доказів без підтвердження їх іншими доказами не можна безперечно довести наявність вини клієнта, слідчий погодитися на перекваліфікацію.

Угода зі слідством – може бути виправданою метою, до якої вдається адвокат по кримінальним справам. Грамотна оцінка всіх доказів, обставин справи, виконання всіх дій спрямованих на досягнення стратегії захисту дає розуміння правильності такого рішення.

Все, що робить адвокат по кримінальним справам, має значення тільки в тому випадку, якщо це може бути використано для захисту клієнта в суді.

Весь досвід і знання адвоката, обсяг виконаної адвокатом у кримінальній справі роботи на досудовому слідстві спрямовані на закриття справи, виправдання клієнта або угоду зі слідством на вигідних для клієнта умовах, щоб уникнути позбавлення клієнта свободи або значного грошового штрафу.

Наш досвід в кримінальних справах 12 років

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.