Адвокати в кримінальних справах

Головна / Адвокати в кримінальних справах

Адвокати Юридичної компанії «НООСФЕРА» 12 років ефективно захищають клієнтів в кримінальних справах. Наша практика підтверджує нашу репутацію. Ми знаємо ризики для клієнта та усвідомлюємо відповідальність, що несуть адвокати у кримінальних справах.

Очевидно, що важливість свободи, репутації та морального стану життя може мати більше значення ніж гроші. Тому адвокати Юридичної компанії «НООСФЕРА» ефективно здійснюють захист клієнтів у кримінальних справах.

Ми пропонуємо лише те, що можемо реально зробити для досягнення позитивного результату.

Ми реально оцінюємо ситуацію клієнта і в первинній консультації ми обґрунтовано повідомляємо клієнту:

 1. Аналіз наявних доказів та інформації.
 2. Визначення початкових ризиків для клієнта.
 3. Стратегію, що пропонують адвокати.
 4. План дій, що реалізують адвокати.
 5. Прогноз отримання позитивного результату від реалізації заходів, що здійснюють адвокати.
 6. Вартість послуг та порядок оплати. 

Першою метою, яку ставить адвокат, є ефективний захист клієнта під час обшуків, допитів та запобігання арешту, якщо було вручено повідомлення про підозру.

Спочатку дуже важливо проаналізувати докази та надану клієнтом інформацію, щоб прийняти правильне рішення щодо ризиків та стратегії у кримінальній справі.

На початковому етапі кримінального провадження основним загрозами для клієнта є:

 1. Обшуки.
 2. Повідомлення про підозру.
 3. Застосування запобіжних заходів у вигляді арешту чи значної грошової застави.
 4. Постійні допити.

На першому допиті адвокати повністю захищають клієнта:

 1. приймають рішення щодо необхідності давати показання;
 2. адвокати консультують клієнта під час допиту;
 3. виявляють та знімають «хитрі» питання слідчого;
 4. захищають від морального тиску слідчого;
 5. стежать за дотриманням клієнтом обраної стратегії захисту;
 6. вирішують процесуальні питання.

Щоб клієнт мав чітку і послідовну позицію він повинен дотримуватися обраної стратегії захисту, а не піддаватися на погрози чи «хитрі» пропозиції слідчого, прокурора. Лише адвокати працюють на клієнта та в інтересах його захисту.

Якщо клієнту вручено повідомлення про підозру адвокати захищають клієнта від санкції застосування арешту чи грошової застави. 

Адвокати Юридичної компанії «НООСФЕРА» мають значний досвід успішного захисту клієнтів коли прокурор звертається до суду із клопотанням застосування запобіжних заходів у вигляді арешту чи майнової застави. 

Основний етап роботи адвоката у кримінальній справі полягає в наступному:

 1. постійний аналіз усіх обставин справи для виконання тактичних та стратегічних завдань сторони захисту;
 2. отримання доказів або відомостей про докази, що містяться в матеріалах кримінального провадження;
 3. збір нових доказів на захист клієнта, в т. ч. проведення судових експертиз, отримання документів на адвокатський запит, опитування свідків тощо;
 4. оскарження в суді арешту майна, підозри, застосування запобіжних заходів;
 5. подання скарг про вчинення слідчим чи прокурором протиправних дій;
 6. подання слідчому, прокурору клопотань про вчинення  необхідних адвокату процесуальних дій.

Наведений перелік заходів є не вичерпним. Обставини справи можуть змінюватися в залежності від рішень суду на досудовому слідстві, отриманих нових доказів, зміна показань свідків, виявлення адвокатом прихованої слідчим інформації чи доказів.

Повний доступ до матеріалів кримінального провадження можна отримати лише після завершення досудового розслідування. Тому адвокати завжди оцінюють обставини справи з урахуванням невідомого доказу, який приховав слідчий. Наприклад, записи прослуховування чи показання свідків про які адвокати можуть здогадуватися але не мати доступу до змісту таких відомостей.

Для ефективного захисту клієнта адвокати в першу чергу ставлять завдання закрити провадження у справі на досудовому розслідуванні. При цьому адвокати здійснюють весь комплекс заходів з метою зібрання доказів невинуватості клієнта, а також фактів, що свідчать про недопустимість доказів, зібраних слідчими.

Адвокати Юридичної компанії «НООСФЕРА» діють на підставі договору про надання правової допомоги з визначенням прав та обов’язків адвоката, вартості послуг, порядку надання послуг.

Ми надаємо безкоштовну первинну консультацію, щоб Ви змогли оцінити компетентність адвокатів та переконатися в наших можливостях. Наша судова практика свідчить про ефективний захист клієнтів у кримінальних справах.

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.