Юридична компанія «Ноосфера» – професійна репутація з 2008 року.

Головна / Про компанію

За 12 років професійної діяльності ми здобули репутацію відповідальної компанії. Наша спеціалізація – судовий захист в кримінальних, господарських, адміністративних та цивільних справах, а також юридичне супроводження бізнесу.

Адвокати Юридичної компанії «Ноосфера» мають успішний досвід, що підтверджується нашою практикою в конкретних справах з відповідними рішеннями судів.

Ми працюємо на підставі договору із чітким визначенням предмету договору, прав та обов’язків, порядку розрахунків. 

Для успішної співпраці ми ставимо завданням досягати узгодженого з клієнтом результату. Ми не обіцяємо того, що не можемо виконати.

Для успішного вирішення завдань клієнтів ми зосередилися на якості послуг і системі взаємовідносин із клієнтами:

  • Професіоналізм команди – точність (відповідно до замовлення клієнта), вчасність (в обумовлений строк), компетентність (чіткий механізм реалізації) – покладєються в основу роботи нашої команди.
  • Ділова етика співпраці адвокатів Юридичної компанії «Ноосфера» з клієнтами базується на принципах конфіденційності та компетентності. Цей базовий принцип діяльності стосується також порядку зберігання, застосування та доступу до інформації, яку повідомив клієнт.

Зверніться до нас, щоб отримати ефективну правову допомогу :

Для юридичних осіб ми пропонуємо професійні юридичні послуги з питань корпоративних відносин, договірної роботи, досудового і судового захисту інтересів клієнтів.

Досвід і відповідні знання дають нам змогу проводити консультації та роз’яснення в складних юридичних питаннях. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід. Час цінніший за гроші. Звернувшись до нас Ви зможете вчасно отримати ефективну правову допомогу.

Надаючи правову допомогу клієнтам при здійсненні правосуддя, ми вважаємо обов’язком додержуватись прав людини й основних свобод, визнаних національним і міжнародним правом, діяти вільно і наполегливо відповідно до закону і професійних стандартів та етичних норм.

Мета нашої діяльності – успішна співпраця.

З повагою,
адвокат і директор Юридичної компанії «НООСФЕРА»
Віталій Бондарчук