Правова допомога іноземцям

Головна / Правова допомога іноземцям

Юридична компанія «НООСФЕРА» надає правову допомогу іноземцям під час ділових чи туристичних поїздок, працевлаштування, еміграції та довгострокового перебування в Україні.

Правова допомога іноземцям включає весь комплекс юридичних послуг під час перебування іноземців в Україні, що дозволяє вирішувати питання клієнтів.

Під час перебування іноземних громадян в Україні з діловою метою ми надаємо консультації щодо інвестування, укладення та виконання договорів. Юридична допомога іноземцям під час ведення переговорів надається на основі договору.

Правова допомога іноземцям може надаватися англійською мовою на високому рівні. Під час супроводу в ділових справах іноземні громадяни мають справу з нашою компанією в складі сильної команди фахівців з різних галузей права. На відміну від юридичних компаній, що спеціалізуються виключно на окремих видах юридичних послуг, правова допомога нашої команди охоплює набагато ширше коло питань.

Придбання нерухомості, інвестиції, укладення ділового контракту, шлюбні та сімейні справи іноземців охоплюються практикою нашої команди. Правова допомога юридичної компанії – найкращий інструмент для вчасного та позитивного вирішення юридичних питань.

Ми гарантуємо належне виконання своїх обов’язків, що закріплено в договорі. Чітко визначений предмет договору, права та обов’язки, вартість послуг є обов’язковими умовами співпраці. Тому правова допомога має гарантований результат, що забезпечує ефективний захист прав іноземних громадян.

Для іноземних громадян, що прибувають в Україну з метою працевлаштування надається правова допомога щодо отримання дозволу на працевлаштування, оформлення посвідки на тимчасове проживання, продовження строку перебування в Україні на законних підставах.

Правова допомога іноземцям для отримання дозволу на імміграцію та оформлення посвідки на проживання у зв’язку з імміграцією надається юристами із багаторічним досвідом в цих питаннях.

У справах про скасування дозволу на імміграцію та скасування посвідки на проживання правова допомога іноземцям надається адвокатами Юридичної компанії «НООСФЕРА» із значним досвідом скасування незаконних рішень органів міграційної служби. Наша практика свідчить про ефективний захист наших клієнтів.

У складних справах про скасування дозволу на імміграцію, правова допомога наших адвокатів була єдиною надією клієнтів для легального статусу перебування в Україні і ми виправдовуємо сподівання своїх клієнтів. Усі незаконні рішення органів міграційної служби скасовані судами.

Правова допомога у разі відмови іноземцям в перетинанні державного кордону (відмову у в’їзді в Україну) надається невідкладно. Ми скасуємо рішення Держприкордонслужби та стягуємо моральну шкоду на користь клієнта. При цьому до складу судових витрат включається правова допомога.

Ми впевненні, що правова допомога нашої команди буде надійною опорою для іноземних громадян. Відчуйте легкість ведення бізнесу в Україні та надійний захист разом із Юридичною компанією «НООСФЕРА».

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.