БЕЗКОШТОВНИЙ ПОШУК В ЄДР

Єдиний державний реєстр створений з метою надання достовірної інформації про юридичних осіб для використання в цивільних та адміністративних справах.

Пошук в ЄДР можна здійснити з офіційного сайту Міністерства юстиції України Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Перейти до пошук в ЄДР

Щоб здійснити безкоштовний пошук в ЄДР реєстр юридичних осіб необхідно поставити позначку «Юридична особа» та обрати критерій пошуку – «Повне найменування або код ЄДРПОУ»

Щоб здійснити безкоштовний пошук в ЄДР фізичної особи – підприємця необхідно поставити відповідну позначку та ввести в поле запит пошук в ЄДР – «податковий номер фізичної особи або прізвище та/або ім’я та/або по-батькові особи».

Щоб отримати витяг з ЄДР необхідно перейти на сторінку платного запиту пошук в ЄДР.

Далі щоб отримати витяг з ЄДР необхідно обрати:

1. Тип документу

2. Критерії пошуку

3. Перелік відомостей, що будуть включені у витяг з ЄДР

4. Здійснити оплату за витяг з ЄДР

Отриманий витяг з ЄДР містить унікальний ідентифікатор у вигляді штрих коду, що підтверджує його отримання з сайту Міністерства юстиції України Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб – єдине офіційне джерело інформації для пошуку в ЄДР та перевірки інформації про ділового партнера.

У відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб» реєстр юридичних осіб підтримується Міністерством юстиції України.

Відомості з Єдиного державного реєстру є достовірними для використання в спорах та використовуються для пошуку в ЄДР юридичної особи.

Під час здійснення господарської діяльності та відкриття банківського рахунку необхідно здійснювати пошук в ЄДР для перевірки відомостей з єдиний державний реєстр юридичних осіб.

Відомості з Єдиний державний реєстр юридичних осіб у відповідності із вимогами Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб необхідні для отримання дозволів та ліцензій та цивільному обороті.

Безоплатні відомості з Єдиний державний реєстр юридичних осіб мають такий же статус, як і відомості у формі витягу. Пошук в ЄДР можна здійснювати безоплатно.

Для реєстрації відомостей в Єдиний державний реєстр юридичних осіб можна подати документи в електронній формі через реєстраційний портал, реєстратору або нотаріусу. Результат наданої послуги можна перевірити на сайті пошук в ЄДР.

Міністерством юстиції України встановлено порядок для державної реєстрації в Єдиний державний реєстр юридичних осіб.

Зателефонуйте нам, щоб отримати безкоштовну консультацію у вашій справі

(097) 277-21-76