Спори з банками

Суддя Верховного суду запитує адвоката Юридичної компанії “НООСФЕРА”, у справі про визнання кредитного договору недійсним, укладеним між клієнтом та Приватбанком:

“Чому клієнт не повернув гроші банку?”

Відповідь адвоката коштувала Приватбанку 380 000 грн. (Верховний суд закрив провадження за касаційною скаргою Приватбанку – переглянути рішення).

Спори з банками починаються після отримання клієнтом вимоги про погашення кредиту в повному обсязі, банк подав в суд позов про стягнення боргу за кредитним договором.

Ми проконсультуємо, що робити коли банк подав в суд на клієнта та вимагає стягнути борг в повному обсязі, проценти, штрафні санкції.

Щоб сформувати ефективну правову позицію необхідно проаналізувати кредитний договір, який підписав клієнт з банком, підстави для вимоги банку щодо стягнення кредитних коштів, правомірність нарахування процентів, штрафних санкцій.

 

У разі якщо кредитний договір було укладено з перевищенням повноважень, такий договір може бути визнаний судом недійсним.

Справа з нашої практики про визнання кредитного договору недійним за цим посиланням»

Спори з банками вимагають уважного вивчення усіх документів, що стосується судової справи, а також вироблення правової позиції, яка максимально ефективно захищає клієнта.

Якщо банк неправомірно нарахував штрафні санкції, такі нарахування можуть бути скасовані судом.

Залиште номер телефона і наш адвокат зв’яжеться з Вами, щоб надати безкоштовну консультацію.

Ми проаналізуємо кредитний договір, вимоги банку, документи з судової справи для того, щоб повідомити Вам перспективи виграти справу в суді.

Юридична компанія ноосфера постійно аналізує судову практику у справах яких розглядаються спори з банками.

Адвокати юридичної компанії «Ноосфера» успішно захищають інтереси наших клієнтів у судах.

Серед наших досягнень:

  • відмова ПриватБанку в стягненні боргу;
  • визнання договору недійсним;
  • списання 80% боргу;
  • розстрочка виконання на вигідних для клієнта умовах;
  • зупинення стягнення на заставлене майно.

Ми впевнені своєї компетентності у судових справах, у яких розглядаються спори з банками. Наша практика підтверджує нашу компетентність.

Ми знаємо підводні камені, а також знаємо, як спростувати аргументи, які банк надає суду.

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.