За участю адвоката було укладено угоду з прокурором в кримінальній справі та звільнено клієнта. Замість 10 років з конфіскацією клієнт відбувся випробувальним строком без позбавлення волі.

Клієнту було пред’явлено обвинувачення у скоєнні кримінального злочину передбаченого ч. 3 ст. 305 КК України.

По фактичним обставинам справи під час здійснення митного контролю багажу клієнта було виявлено та вилучено заборонені до обігу речовини у кількості, що кваліфікується, як особливо великий розмір.

Клієнту було інкриміновано контрабанду наркотичних засобів, що виразилося у їх переміщенні через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. При цьому, клієнту інкримінувалося вчинення злочину організованою групою, предметом якої були наркотичні засоби в особливо великих розмірах. Відповідальність передбачена ч. 3 ст. 305 КК України – карається позбавленням волі на строк від десяти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Під час досудового розслідування адвокат виявив, що під час вилучення доказів і розслідування цієї справи виникли обставини, що дозволяють захистити клієнта від реального відбування покарання.

З метою захисту клієнта між клієнтом та прокурором було укладено угоду про визнання винуватості клієнтом. Адвокат виступав захисником клієнта у цій угоді.

Під час підготовчого судового засідання прокурором було заявлено клопотання про винесення вироку за угодою з обвинуваченим про визнання винуватості.

Клієнт на досудовому слідстві та в судовому засіданні свою вину по пред’явленому обвинуваченню за ч. 3 ст. 305 КК України визнав у повному обсязі та просив суд винести вирок на підставі угоди. Адвокат підтримав заяву клієнта.

Суд кваліфікував дії клієнта за ч. 3 ст. 305 КК України, як контрабанда наркотичних засобів, тобто їх переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, вчиненим організованою групою, предметом якої були наркотичні засоби в особливо великих розмірах.

При цьому суд взяв до уваги, що під час досудового розслідування, клієнт, за участю захисника (адвокат підозрюваного клієнта), з одного боку, та прокурора у кримінальній справі, з іншого боку, уклали угоду про визнання винуватості. Суд затвердив угоду з прокурором і звільнив клієнта від відбування покарання.

В результаті замість 10 років позбавлення волі клієнта було звільнено від відбування покарання з випробуванням та іспитовим строком – 3 роки.

Натисніть, щоб подивитися повний текст рішення в Єдиному реєстрі судових рішень.

(097) 277-21-76