Судова практика

Головна / Судова практика

Юридична допомога в господарських спорах чи спорах з податковою, а також кредитних спорах чи стягнення боргів є однією з ключових практик діяльності Юридичної компанії «НООСФЕРА».

Наша судова практика підтверджує нашу компетентність. Ми впевненні в своїх можливостях, тому, що юридична допомога надається професіоналами з багаторічною практикою.

У господарських спорах юридична допомога має вирішальне значення для захисту майнових прав в судах. Нові процесуальні кодекси спрощують доступ до правосуддя,

але вимагають від адвокатів особливої пильності щодо вчасного вчинення процесуальних дій і використання усіх можливостей для захисту клієнта.

Вчасна юридична допомога може гарантувати захист клієнта за умови професійності та креативності адвоката, оскільки в судових справах нестандартні рішення адвоката можуть бути запорукою успіху. 

Юридична допомога надається на підставі договору із чітким предметом, правами та обов’язками сторін, а також вартістю послуг та порядку розрахунків. Юридична допомога включає наступний обсяг послуг:

  1. ми вивчаємо обставини справи, докази та іншу необхідну інформацію;
  2. надаємо клієнту правовий висновок щодо правової позиції та можливостей досягнення необхідного клієнту результату;
  3. укладаємо договір і займаємося справою (весь комплекс послуг та процесуальних дій):

• складання позовних заяв, відзивів, заперечень, клопотань та інших процесуальних документів;

• підготовка матеріалів для судового розгляду, збір доказів;

• подання до суду процесуальних документів;

• участь в судових засіданнях та вчинення необхідних дій;

• ознайомлення з матеріалами справи;

• вирішення інших питань, що виникають під час розгляду справи в суді.

Ми завжди стягуємо з протилежної сторони суму понесених клієнтом витрат, в т. ч. юридична допомога включається до складу судових витрат.

У кредитних спорах адвокати юридичної компанії «НООСФЕРА» мають успішну судову практику щодо відмови у стягненні за кредитними договорами та визнання кредитних договорів недійсними.

Юридична допомога в господарських спорах щодо невиконання чи неналежного виконання договорів надається по території усієї України. Ми знаємо як швидко стягувати борги та забезпечувати виконання рішення суду.

Податкові та митні спори в практиці наших адвокатів з початку заснування Юридичної компанії «НООСФЕРА». Юридична допомога щодо скасування податкових повідомлень-рішень та наказів на проведення позапланових перевірок є безумовною перевагою наших адвокатів.

Ми впевненні, що юридична допомога нашої компанії зможе захистити ваші права в суді, а відповідно зберегти чи повернути кошти та майно.

Юридична компанія «НООСФЕРА» – надійний захист в судах.