Юридичні консультації

Головна / Юридичні консультації

Юридична компанія «НООСФЕРА» надає юридичні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, податкового, земельного, екологічного, трудового, сімейного, міграційного та міжнародного права.

Ми орієнтовані на клієнта, тому надаємо юридичні консультації в усній та письмові формі у вигляді правових висновків, в офісі нашої компанії чи в зручному для клієнта місці, по телефону чи месенджеру.

Безкоштовні юридичні консультації надаються для оцінки обставин справи, визначення правової позиції та можливості вирішити поставлене клієнтом завдання.

Клієнти завжди можуть отримати безкоштовні юридичні консультації засобами зв’язку.  Первинне вивчення необхідних документів у справах клієнтів здійснюється також безкоштовно.

Ми впевненні в своїй компетентності і цінуємо вибір наших клієнтів, тому ніколи не беремо оплату наперед. Клієнт оплачує юридичні консультації після їх надання.

Юридичні консультації надаються спеціалістами з багаторічним досвідом у конкретних галузях права. Якщо питання клієнта вимагає залучення різних спеціалістів ми створюємо проектну групу з фахівців нашої команди. Наприклад, у складних проектах попередньої оцінки об’єктів інвестування, виведення на ринок нових товарів, введення в експлуатацію великих об’єктів нерухомості над проектом клієнтів може працювати команда з 3-5 юристів та адвокатів.

У справах про оскарження рішень органів державної влади, наприклад скасування податкових повідомлень-рішень, штрафних санкцій контролюючих органів ми враховуємо процесуальні строки передбачені законодавством, тому правова допомога надається вчасно.

Повідомлений – означає озброєний. Ми розуміє, що час може бути цінніший за гроші, тому юридичні консультації надаються в повному обсязі для прийняття правильного рішення клієнтом.

Юридична консультація може надаватися у формі виїзних семінарів для персоналу та керівництва компанії, наприклад в рамках проведення аудиту підприємства та розроблення інструкцій на випадок перевірок контролюючими органами.

Для бізнесу ми надаємо весь комплекс юридичних консультацій, що вирішують найважливіші правові питання:

  1. укладення та виконання господарських договорів;
  2. управління компанією та ефективний контроль власника;
  3. податкове планування та оцінка ризиків впливу фіскальних органів;
  4. юридичний аудит компаній;
  5. висновки щодо претензій контролюючих органів;
  6. захист авторських прав та торгових марок.

У спорах про право власності на об’єкти нерухомості чи права користування ми маємо значний досвід судового захисту, тому юридичні консультації ефективні та перевірені практикою.

Юридичні консультації з питань земельного та екологічного права надаються фахівцями, що постійно здійснюють консультування агропромислові підприємства, співпрацюють з експертами, що здійснюють оцінку впливу на екологію.

Застосовуючи нестандартне мислення у нестандартних ситуаціях ми знаходимо найкращі для клієнта рішення, а ефективність роботи нашої команди підтверджується великими проектами в режимі багатозадачності з великими  обсягами інформації та документів.

Команда Юридичної компанії «НООСФЕРА» працює на позитивний для клієнта результат за необхідний час. Ми відповідаємо за юридичні консультації, що надаються нашою командою.

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.