Супроводження бізнесу

Головна / Супроводження бізнесу

Юридичні послуги для бізнесу надаються Юридичною компанією «НООСФЕРА» з 2008 року. Серед наших клієнтів будівельні компанії, торгові центри, компанії сфери оптової та роздрібної торгівлі, виробництва.

Досвід – найголовніша складова успішної практики Юридичною компанією «НООСФЕРА». У сфері нерухомості та будівництва ми надаємо юридичні послуги під ключ:

  • Судовий захист.
  • Стягнення боргів.
  • Договірна робота.
  • Захист від перевірок контролюючих органів.

Наші спеціалісти мають значний досвід супроводження угод купівлі-продажу об’єктів нерухомості та майнових прав. Юридичні послуги в проектах будівництва дозволяють забудовникам оптимізувати свою роботу та отримати захист від претензій будівельної інспекції, фіскальної служби, адміністрації та інших дозвільних та контролюючих органів.

Юридичні послуги для компаній, що здійснюють оптову торгівлю, поставку продукції різного асортименту спрямовані на захист клієнта від можливих ризиків «підводних каменів» господарських договорів. Юридичні послуги щодо підготовки договорів відповідають найвищим стандартам якості, що відповідають репутації нашої компанії.

Юридична компанія «НООСФЕРА» надає юридичні послуги під час супроводу угод інвестування. Ми здійснюємо юридичну перевірку об’єкта інвестування, підготовку угоди та узгодження усіх супутніх юридичних питань, що виникають.

Для підприємств роздрібної торгівлі (торгові мережі та торгові центри) ми надаємо юридичні послуги з питань захисту від претензій регуляторних органів, договірної роботи, юридичні питання роботи персоналу (захист від перевірок Мінпраці), юридичного консультування.

Юридичний супровід компаній, що беруть участь в публічних закупівлях/тендерних процедурах спрямовані на захист прав наших клієнтів щодо оскарження результатів тендерів.

Ми впевненні, що юридичні послуги нашої компанії захищають клієнта від юридичних, фінансових та адміністративних ризиків, оскільки ми комплексно оцінюємо поставлене клієнтом завдання і повністю забезпечуємо належну перевірку, консультування та вирішення питання.

В питаннях антимонопольного законодавства наші фахівці отримують дозволи на концентрацію та здійснюють захист клієнтів в справах антимонопольного розслідування.

Для середнього та малого бізнесу ми надаємо юридичні послуги розроблення договорів у взаємовідносинах з контрагентами, що враховують специфіку роботи нашого клієнта, його вимог та запобігання ризиків судових спорів.

Захист прав інтелектуальної власності здійснюється в порядку виконання належних процедура реєстрації та судового захисту, що підтверджується нашою практикою.

В питаннях корпоративного управління ми надаємо юридичні послуги для захисту інтересів власників бізнесу, створення ефективних механізмів контролю за діяльністю керівництва компанії, а також розроблення юридичних документів для виконання поставлених завдань.

Юридична компанія «НООСФЕРА» надає юридичні послуги клієнтам в багатьох галузях економіки. Ми поєднали потенціал професійних адвокатів та юристів з багаторічним досвідом і надаємо юридичні послуги повного циклу. В кожному юридичному питанні ми працюємо на результат, що необхідний клієнту.

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(097) 277-21-76

(044) 360-06-06

Ми безкоштовно проведемо аналіз справи, визначимо правову позицію та надамо юридичний висновок щодо можливості вирішити Ваше питання.