Рішенням Московського районного суду м. Харкова задоволено заяву клієнта Юридичної компанії «НООСФЕРА» про скасування тимчасового обмеження заборона виїзду за кордон з території України.

Клієнт звернувся до Юридичної компанії «НООСФЕРА» після відмови Державної прикордонної служби України пропустити клієнта у виїзді за кордон з території України.

З метою з’ясування обставин такої заборони адвокатом Юридичної компанії «НООСФЕРА» було отримано від Державної прикордонної служби України інформацію про те, що за поданням державного виконавця ухвалою Московського районного суду м. Харкова від 31 жовтня 2012 року на клієнта було накладено тимчасове обмеження заборона виїзду за кордон з території України.

На запит адвоката виконавча служба надала інформацію про завершення виконавчого провадження відносно клієнта. При цьому виконавча служба відмовилася вживати заходів для зняття заборони виїзду за кордон.

У зв’язку з цим адвокатом була подана заява до суду, яку була задоволено і заборона виїзду за кордон була скасована судом.

Подивитися повний текст рішення суду про скасування заборони виїзду за кордон у реєстрі судових рішень.